لیست تغییرات آپدیت جدید کلش رویال

1

لیست تغییرات آپدیت جدید کلش رویال

 

 

لیست تغییرات آپدیت جدید کلش رویال

 

 

کلش رویال، شاهکار جدید شرکت بزرگ سوپرسل است که بسیار پر طرفدار شده و شاید شما را نیز جذب خود کرده باشد. این بازی دیروز (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵) آپدیت جدیدی ارائه کرده که تغییرات زیادی در آن به وجود آورده است.

 

در این مطلب لیست تغییرات آپدیت جدید کلش رویال را برای شما آماده کرده ایم.

 

در این آپدیت شش کارت جدید به بازی اضافه شده است. این کارت‌ ها شامل یک کارت رایج (Common) با نام ارواح آتشین (Fire Spirits)، یک کارت کمیاب (Rare) به نام کوره، یک کارت حماسی (Epic) با نام نگهبانان (Guards) و سه کارت افسانه‌ای (Legendary) با نام‌های Lava Hound ، Miner و Sparky میشود.

 

لیست تغییرات آپدیت جدید کلش رویال


علاوه بر این جوایز کسب شده نیز بیشتر شده و حالا حتی اگر جایی برای صندوق جدیدی نداشته باشید از مبارزات خود طلا کسب میکنید. صندوق تاج یا Crown حالا دو برابر محتویات دارد و شانس کشف صندوق جادویی ویژه دو برابر شده و شانس دستیبابی صندوق‌ های Magical و Giant نیز بیشتر شده است. قابلیت درخواست دادن و یا بخشیدن کارت‌ ها نیز با رسیدن به آرناهای بالاتر بیشتر شده و پس از رسیدن به آرنای افسانه‌ ای میتوانید کارت‌ های افسانه‌ ای را نیز خریداری کنید. همچنین سقف ظرفیت طلا نیز به یک میلیون افزایش یافته است.

از این پس میتوانید بازی دوستانتان را نیز به صورت زنده تماشا کرده و از کانال تلویزیونی رویال نیز بهترین نبردهای آرنا را ببینید. حالا قابلیت کپی کردن Deck یا دسته‌ کارت‌ های چیده شده از پروفایل افراد وجود داشته و اطلاعات مربوط به کارت‌های افسانه‌ای نیز با لمس آنها نشان داده میشود. قیمت کارت‌ های فروشگاه به‌ صورت خطی افزایش یافته (به‌ طور مثال ۲۰ ، ۴۰ ، ۶۰ و …) و همچنین Elder های کلن نیز باید بین Kick کردن اعضا ۲۰ دقیقه منتظر بمانند.

با وجود کاهش میزان طلای هر صندوق از آنجا که با هر بار بردن نبرد طلا کسب کرده و Crown Chest نیز دو برابر شده در کل طلای بیشتری کسب خواهید کرد. در تورنومنت‌ ها حداکثر سطح کارت‌ ها به ۱ ، ۴ ، ۷ و ۹ تغییر کرده و سطح کارت‌ ها نیز به ۵ ، ۸ ، ۱۱ و ۱۳ محدود شده است.

 

 

سایر مقالات مربوط به کلش رویال

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید