معرفی سه نرم افزار کاربردی برای افزایش سرعت اندروید

0

معرفی سه نرم افزار کاربردی برای افزایش سرعت اندروید

 

 

معرفی سه نرم افزار کاربردی برای افزایش سرعت اندروید

 

 

گوشی های اندرویدی به دلیل داشتن کش، و مولتی تسک بودن، به سرعت دچار افت سرعت میشوند. شرکت های مختلف برای حل این مشکل نرم افزار های متنوعی ارائه کرده اند. شما با نصب این نرم افزار ها میتوانید مشکلات سرعت گوشی خود را حل کنید و همچنین مصرف باتری خود را نیز کاهش دهید.

 

در این مطلب به معرفی سه نرم افزار کاربردی برای افزایش سرعت اندروید میپردازیم.

 

اپلیکیشن DU Speed Booster :
این اپلکیشن به دنبال اپلیکیشن هایی میگردد که در پردازش های پس زمینه گوشی شما جای گرفته اند و نسبت به پاکسازی آنها اقدام میکند. همچنین، قابلیت مدیریت پردازش های سیستمی و اپلیکیشن های اتو استارت را نیز دارد. از قابلیت های دیگر این اپلیکیشن این است که به شما امکان حذف اطلاعات کش شده و بی مصرف اپلیکیشن ها را میدهد، در نتیجه فضای آزاد بیشتری روی گوشی در اختیار خواهید داشت.
 
اولین چیزی که در این اپلیکیشن توجه شما را به خود جلب میکند ،طراحی رابط کاربری آن است. طراحی این اپلیکیشن با رنگ ملایم بنفش و مدرن خود باعث میشود از کار با آن لذت ببرید. گشت و گذار در میان منوهای آن نیز ساده است. همچنین میتوانید آن را طوری تنظیم کنید که هر زمان گوشی شما به پاکسازی نیاز داشت، شما را آگاه کند.


اگر چه پرکاربردترین قسمت این اپلیکیشن، بخش پاکسازی آن است، ولی قابلیت های دیگری را نیز در اختیارتان قرار میدهد که از جمله آنها میتوان به افزایش عمر باتری، امکان مدیریت برنامه ها، اجرای آزمایش های تشخیص سرعت و روش هایی برای ارتقای امنیت گوشی اشاره کرد.

 

دانلود DU Speed Booster

 

معرفی سه نرم افزار کاربردی برای افزایش سرعت اندروید

 


اپلیکیشن Greenify :
این اپلیکیشن باعث میشود برنامه های نصب شده روی گوشی وارد حالتی مشابه hibernation شوند تا میزان پردازش های پس زمینه کاهش پیدا کند. Greenify اپلیکیشنی ساده، قدرتمند و کارآمد است. اما هنگام استفاده از این برنامه به خاطر داشته باشید که اپیلیکیشن های محبوب و ضروری خود را از فهرست hibernate خارج کنید.
بهترین قابلیت Greenify این است که میتواند مانند قابلیت Doze در اندروید مارشملو عمل کند. این قابلیت باعث کاهش مصرف باتری میشود.

 

دانلود Greenify

 

معرفی سه نرم افزار کاربردی برای افزایش سرعت اندروید

 


اپلیکیشن Assistant Pro :
اگر میخواهید همه کارها تنها با یک اشاره انجام شوند، پیشنهاد ما برنامه Android Assistant است. با استفاده از این برنامه، کنترل کامل فایل ها و تنظیمات، پردازنده ،رم، کارت حافظه SD و باتری گوشی را در اختیار خواهید داشت.


این برنامه قابلیت مدیریت پردازش ها را نیز دارد، حافظه کش را پاکسازی میکند، میزان مصرف باتری را کاهش میدهد و فایل ها را مدیریت میکند، و در کنار همه این قابلیت ها گزینه ای را ارائه میکند که تنها با یک کلیک، وضعیت کلی گوشی را بهبود میدهد.

 

دانلود Assistant Pro

 

معرفی سه نرم افزار کاربردی برای افزایش سرعت اندروید

 

 

سایر مقالات مربوط به اندروید

پاسخ دهید