ویژگی های به روز رسانی جدید تلگرام نسخه ۳٫۶٫۱

0

ویژگی های به روز رسانی جدید تلگرام نسخه ۳٫۶٫۱

 

 

ویژگی های به روز رسانی جدید تلگرام نسخه 3.6.1

 

 

تلگرام یکی از محبوب ترین نرم افزار های ارتباط جمعی میباشد. یکی از دلایل محبوبیت این شبکه به روز رسانی های منظم این نرم افزار میباشد تا بتواند خواسته های کاربران را برطرف سازد و نرم افزار را بهینه تر کند.

 

در ادامه مطلب با ویژگی های جدید نسخه ۳٫۶٫۱ تلگرام بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

امکان ارسال پست بی صدا در کانال‌ها
یکی دیگر از امکانات جذابی که به کانال‌ ها اضافه شده است، قابلیت ارسال پست بی صدا است به این معنا که میتوانید مشخص کنید تا پیام ارسالی شما، به صورت Silent و بی صدا برای کاربران ارسال شود. اگرچه اکثر کاربران کانال‌ها را در حالت Mute قرار میدهند اما با این حال این ویژگی به مدیران کانال‌ ها این امکان را خواهد داد تا اگر قصد ارسال پست‌ های پشت سر هم، یا ارسال پست در دیر وقت را دارند بتوانند این امر را بدون مزاحمت و ایجاد صدا یا نوتیفیکیشن برای کاربرانی که کانال را Mute نکرده اند ارسال کنند. برای این امر کافیست تا آیکون زنگ را که به کنار آیکون Attach اضافه شده است را لمس کنید تا غیرفعال شود.


امکان ویرایش پیام‌ها در کانال و سوپرگروه‌ها
مدیران کانال‌ ها و سوپر گروه‌ ها به یک امکان فوق العاده کاربردی دست پیدا خواهند کرد که به کمک آن میتوانند نوشته‌ های ارسال شده را ویرایش کنند. اگرچه خیلی بهتر بود که این امکان برای تمامی کاربران و چت‌ های خصوصی نیز فعال میشد اما در حال حاضر مدیران کانال‌ ها و سوپر گروه‌ ها میتوانند پست‌هایی که ارسال کرده اند را در صورت نیاز ویرایش کنند تا دیگر نیازی به حذف و ارسال مجدد مطالب نباشد. برای این امر میتوانید با لمس پیام‌های ارسال شده و انتخاب گزینه‌ Edit ، اقدام به ویرایش پست‌ ها کنید.


امکان افزودن امضا به پست‌ها در کانال
اکثر کانال‌ هایی که در حال فعالیت هستند بیش از یک ادمین و نویسنده دارند اما به دلیل محدودیت‌ هایی که تا به امروز وجود داشت، پست‌های ارسال شده فارغ از نویسنده‌ آن، همگی به اسم کانال منتشر میشد. با دریافت این به روز رسانی جدید اما میتوانید برای هر ادمین یک نام نمایشی به دلخواه مشخص کنید تا در پست‌های ارسالی توسط وی، این نام نمایش داده شود. البته این نام به پروفایل نویسنده لینک داده نخواهد شد و تنها جنبه‌ی نمایشی دارد. برای تنظیم امضاها کافیست تا به Chanell Info وارد شوید.


امکان اشتراک‌گذاری یک پست مشخص در یک کانال
این امکان نیز یکی از موارد مهم و قابل توجه در این بروزرسانی به حساب میآید که وجود آن میتوانید بسیار مورد استقابل کاربران قرار بگیرد. تا پیش از این، هنگامیکه شما در یک کانال روی آیکون فلش (QuickShare) لمس میکردید، یک پنجره جداگانه نمایش داده میشد که نام دوستان شما در آن قابل مشاهده بود و میتوانستید با انتخاب هر فرد، پست مربوطه را برای او فوروارد کنید. با دریافت این بروزرسانی، در همین پنجره شاهد گزینه‌ی جدیدی با عنوان Copy Link خواهید بود که اقدام به ساخت و کپی یک لینک اختصاصی به پست مورد نظر میکند و میتوانید آن را برای دوستان خود ارسال کنید. کاربران دیگر با لمس این لینک، مستقیم به پست مربوطه منتقل خواهند شد و آن را به صورت Highlight شده مشاهده خواهند کرد. البته این امر شاید در چت‌های موبایلی آنچنان کاربردی به نظر نرسد چرا که میتوان مستقیما پست را برای افراد فوروارد کرد. کاربرد اصلی این ویژگی در استفاده از لینک ساخته شده در محیط وب یا دیگر شبکه‌های اجتماعی است که میتواند مستقیم افراد را به یک پست به خصوص در کانال‌های تبلیغ شده هدایت کند.


اضافه شدن آیکون Quick Share به ربات‌ها
اضافه شدن Quick Share به کانال‌ها یکی از بهترین تصمیم‌های این برنامه بود که اشتراک گذاری مطالب را فوق العاده سریع تر و آسان تر از گذشته کرد. حال این گزینه‌ی محبوب به ربات‌ها نیز اضافه شده است و میتوانید پست ها، عکس‌ها و دیگر مواردی را که ربات‌ها به شما تحویل میدهند، توسط Quick Share برای دوستان خود ارسال کنید.

 

 

سایر مقالات مربوط به تلگرام

پشتیبانی تلفنی:

چنانچه سوالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند.

شماره سراسری: ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۲ – ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۳ تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۲۱۳ (تماس از خط ثابت)

پاسخ دهید