سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - Tuesday 6 December 2016
کد خبر : 564
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
1 views بازدید

دانلود انیمیشن برندگان جوایز آکادمی فیلم بریتانیا (بفتا) اعلام شدند.

▼▼ اسامی نامزدها و برندگان جوایز آکادمی فیلم بریتانیا ۲۰۱۶ ▼▼ بهترین فیلم (Best Film): The Revenant (برنده) The Big Short Bridge of Spies Carol Spotlight     بهترین فیلم بریتانیایی (Outstanding British Film): Brooklyn (برنده) ۴۵Years Amy The Danish Girl Ex Machina The Lobster     بهترین بازیگر مرد (Best Actor): Leonardo DiCaprio – The Revenant (برنده) Bryan Cranston – Trumbo Matt Damon – The Martian Michael […]

▼▼ اسامی نامزدها و برندگان جوایز آکادمی فیلم بریتانیا ۲۰۱۶ ▼▼

بهترین فیلم (Best Film):

  • The Revenant (برنده)
  • The Big Short
  • Bridge of Spies
  • Carol
  • Spotlight

 


 

بهترین فیلم بریتانیایی (Outstanding British Film):

  • Brooklyn (برنده)
  • ۴۵Years
  • Amy
  • The Danish Girl
  • Ex Machina
  • The Lobster

 


 

بهترین بازیگر مرد (Best Actor):

  • Leonardo DiCaprio – The Revenant (برنده)
  • Bryan Cranston – Trumbo
  • Matt Damon – The Martian
  • Michael Fassbender – Steve Jobs
  • Eddie Redmayne – The Danish Girl

 

 


 

بهترین بازیگر زن (Best Actress):

  • Brie Larson – Room (برنده)
  • Cate Blanchett – Carol
  • Saoirse Ronan – Brooklyn
  • Maggie Smith – The Lady in the Van
  • Alicia Vikander – The Danish Girl

 


 

بهترین نقش مکمل مرد (Supporting Actor):

  • Mark Rylance – Bridge of Spies (برنده)
  • Christian Bale – The Big Short
  • Benicio del Toro – Sicario
  • Idris Elba – Beasts of No Nation
  • Mark Ruffalo – Spotlight

 


 

بهترین نقش مکمل زن (Supporting Actress):

  • Kate Winslet – Steve Jobs (برنده)
  • Jennifer Jason Leigh – The Hateful Eight
  • Rooney Mara – Carol
  • Alicia Vikander – Ex Machina
  • Julie Walters – Brooklyn

 


 

بهترین کارگردانی (Director):

  • Alejandro G Inarritu – The Revenant (برنده)
  • Todd Haynes – Carol
  • Adam McKay – The Big Short
  • Ridley Scott – The Martian
  • Steven Spielberg – Bridge of Spies

 


 

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی (Adapted Screenplay):

  • The Big Short (برنده)
  • Brooklyn
  • Carol
  • Room
  • Steve Jobs

 


 

بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی (Original Screenplay):

  • Spotlight (برنده)
  • Bridge of Spies
  • Ex Machina
  • The Hateful Eight
  • Inside Out

 


 

بهترین فیلم پویانمایی (Animated Film):

 

 


 

بهترین مستند (Documentary):

  • Amy (برنده)
  • Cartel Land
  • He Named Me Malala
  • Listen to Me Marlon
  • Sherpa

 


 

بهترین فیلم خارجی (Foreign Film):

  • Wild Tales (برنده)
  • The Assassin
  • Force Majeure
  • Theeb
  • Timbuktu

 


 

بهترین فیلم‌برداری (Cinematography):

  • The Revenant (برنده)
  • Bridge of Spies
  • Carol
  • Mad Max: Fury Road
  • Sicario

 


 

بهترین طراحی صحنه و لباس (Costume Design):

  • Mad Max: Fury Road (برنده)
  • Brooklyn
  • Carol
  • Cinderella
  • The Danish Girl

 


 

بهترین ویرایش (Editing):

  • Mad Max: Fury Road (برنده)
  • The Big Short
  • Bridge of Spies
  • The Martian
  • The Revenant

 


 

بهترین گریم و آرایش (Make-up and hair):

  • Mad Max: Fury Road (برنده)
  • Brooklyn
  • Carol
  • The Danish Girl
  • The Revenant

 


 

بهترین موسیقی (Music):

  • The Hateful Eight (برنده)
  • Bridge of Spies
  • The Revenant
  • Sicario
  • Star Wars: The Force Awakens

 


 

بهترین طراحی تولید (Production Design):

  • Mad Max: Fury Road (برنده)
  • Bridge of Spies
  • Carol
  • The Martian
  • Star Wars: The Force Awakens

 

 


 

بهترین صدابرداری (Sound):

  • The Revenant (برنده)
  • Bridge of Spies
  • Mad Max: Fury Road
  • The Martian
  • Star Wars: The Force Awakens

 


 

بهترین جلوه‌های ویژه (Special Effects):

  • Star Wars: The Force Awakens (برنده)
  • Ant-Man
  • Ex Machina
  • Mad Max: Fury Road
  • The Martian

 


 

بهترین انیمیشن کوتاه بریتانیایی (British Short Animation):

  • Edmond (برنده)
  • Manoman
  • Prologue

 


 

بهترین فیلم کوتاه بریتانیایی (British Short Film):

  • Operator (برنده)
  • Elephant
  • Mining Poems or Odes
  • Over
  • Samuel-613

 


 

نویسنده، کارگردان یا تهیه کننده نوظهور (Outstanding Debut by a British Writer, Director or Producer):

  • Naji Abu Nowar (writer/director) & Rupert Lloyd (producer) – Theeb (برنده)
  • Alex Garland (director) – Ex Machina
  • Debbie Tucker Green (writer/director) – Second Coming
  • Sean McAllister (director/producer) & Elhum Shakerifar (producer) – A Syrian Love Story
  • Stephen Fingleton (writer/director) – The Survivalist

 


 

ستاره نوظهور سینما (Rising Star award):

  • John Boyega (برنده)
  • Taron Egerton
  • Dakota Johnson
  • Brie Larson
  • Bel Powley

 

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 180
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 

نوشته‌های تازه

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات