آموزش استفاده از حداکثر سرعت اینترنت سیم کارت

0

آموزش استفاده از حداکثر سرعت اینترنت سیم کارت

 

 

آموزش استفاده از حداکثر سرعت اینترنت سیم کارت

 

 

اینترنت های سیم کارت های امروزی دارای سرویس های ۳G و ۴G هستن که سرعت بسیار بالایی دارند. اما شاید به دلایلی نمیتوانید از این سرعت بالا بهره ببرید.

 

این مسئله میتواند دلایل مختلفی داشته باشد.

 

در این مطلب آموزش استفاده از حداکثر سرعت اینترنت سیم کارت را برای شما آماده کرده ایم.

 

غیرفعال کردن تصاویر در مرورگر
شما میتوانید در مرورگر تلفن همراه خود، از دانلود تصاویر جلوگیری و فقط متن را مشاهده کنید. این کار باعث میشود تا صفحات زودتر بارگذاری شده و شما به مطلب سریع تر دسترسی پیدا کنید. برخی از مرورگر ها مانند فایرفاکس و کروم چنین امکانی را در تنظیماتشان به صورت پیش فرض، قرار داده اند.


پاک سازی حافظه پنهان
یکی از روش های افزایش سرعت تلفن همراه و اینترنت حذف حافظه پنهان است. مرورگرها فایل هایی را برای استفاده مجدد بر روی دستگاه شما ذخیره میکنند که باعث اشغال مقدار زیادی از حافظه و کند شدن سرعت آن میشوند.

 

با پاکسازی این فایل ها هم حافظه اشغال شده آزاد میشود و هم سرعت گوشی و البته سرعت مرورگر شما نیز افزایش مییابد.

 

برای انجام این کار به بخش Settings و سپس Applications رفته و برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صفحه باز شده دکمه Clear Cache را لمس کنید.

حذف اپلیکیشن های سنگین و بی استفاده
یکی دیگر از مواردی که باعث کند شدن موبایل یا تبلت و سرعت اینترنت میشود اپلیکیشن های سنگین و بی استفاده نصب شده بر روی تلفن همراه شما است.

 

بسیاری از برنامه ها به صورت پس زمینه بر روی سیستم در حال اجرا هستند و شما از آن بی خبر هستید. علاوه بر این نرم افزار ها، ویجت ها نیز میتوانند قاتلین حافظه و همچنین دیتای اینترنت به حساب بیایند.

 

برای افزایش سرعت گوشی تلفن همراه تان پیشنهاد میکنیم نرم افزار های غیر ضروری و بی استفاده را از روی گوشی آن حذف کنید.


استفاده از مرورگر “Opera Max”
نرم افزار اپرا مکس با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد خود به بررسی جریان داده ها و همچنین بهینه سازی و افزایش سرعت اینترنت گوشی شما میپردازد.

 

اپرا مدعی شده است که میتواند اتصال اینترنت را تا ۲۳ درصد بیشتر از حالت معمولی افزایش دهد. اگر میخواهید از بیشترین سرعت ممکن اینترنت خود استفاده کنید، این نرم افزار چنین امکانی را به شما میدهد.

 

 

سایر مقالات مربوط به اینترنت سیم کارت

پاسخ دهید