آموزش مشاهده رمز عبور های وای فای با استفاده از نرم افزار WirelessKeyView

0

چیز دانلود در دانلود نرم افزار :

آموزش مشاهده رمز عبور های وای فای با استفاده از نرم افزار WirelessKeyView

 

 

آموزش مشاهده رمز عبور های وای فای با استفاده از نرم افزار WirelessKeyView

 

 

برای اتصال به اینترنت دو گزینه وجود دارند، اتصال با استفاده از سیم و یا همان کابل لن (LAN) و اتصال به صورت بیسیم و یا همان وای فای. کاربران معمولا برای مودم خود رمز قرار میدهند تا هر فردی نتواند به مودم آن ها متصل شود. آیا تا به حال برای شما نیز پیش آمده که رمز مودم وای فای تان را فراموش کرده باشید؟ در این مواقع باید از نرم تافزار های بازیابی رمز عبور استفاده کنید. نرم افزار WirelessKeyView به همین منظور طراحی شده و رمز عبور ها اتصالات وای فای در سیستم عامل ویندوز را بازیابی میکند.

 

این نرم افزار در حقیقت اطلاعات مربوط به وای فای هایی را که تا به حال به آن ها متصل بودید و هم اکنون در جایی از ویندوز ذخیره شده و پنهان هستند را برای شما به نمایش میگذارد. وایرلس کی ویو میتواند رمز وای فای هایی که نوع رمزنگاری مرز های آن ها “WEP” و یا “WPA” بوده است به نمایش بگذارد. همچنین متیوانید از رمز های بازیابی شده توسط این نرم افزار در قالب فایل TXT خروجی بگیرید.

 

 

مشاهده رمز عبور های وای فای های به وسیله ی Wireless Key View

 

کار با این نرم افزار بسیار راحت است. همچنین نیاز نیست که آن را نصب کنید زیرا پورتیبل (Portable) و یا همان قابل حمل و بدون نیاز به نصب است.

 

ابتدا نرم افزار را دانلود کنید و سپس بر روی فایل اجرایی آن راست کلیک کرده و گزینه ی “Run as Administrator” را کلیک کنید. با این کار نرم افزار با “سطح دسترسی ادمین” سیستم باز خواهد شد و خواهد توانست رمز عبور ها را بازیابی کند.

 

پس از اجرای نرم افزار با پنجره ای همانند عکس زیر مواجه میشوید و رمز عبور هایتان را به سادگی مشاهده میکنید. البته قبل از اجرای نرم افزار بهتر است موقتا نرم افزار آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید زیرا بعضی از آنتی ویروس ها این نرم افزار را به دلیل ماهیت کارش یک بدافزار شناسایی میکنند. بدین منظور از مقاله زیر کمک بگیرید:

 

 

آموزش مشاهده رمز عبور های وای فای با استفاده از نرم افزار WirelessKeyView

 

 

اطلاعات کاملی نیز راجع به هر رمز ذکر میشود. همانند نام مودم، نوع رمزنگاری و نوع امنیت. برای خروجی گرفتن از هر رمز عبور بر روی آن کلیک کنید تا هایلایت شود و سپس بر روی گزینه ی “File” و نهایتا “Export” کلیک کنید و یک نام نیز برای فایل متنی که قرار است خروجی در قالب آن تهیه شود تعیین کنید و سپس فایل را ذخیره کنید.

 

موفق باشید.

 

 

 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

پاسخ دهید