دانلود انیمیشن هایائو میازاکی بار دیگر آخرین انیمیشن سینمایی‌اش را می‌سازد.

0

۲۵ آبان ۱۳۹۵http://www.chizdownload.com/wp-content/uploads/2016/11/1479238646_minitoons.ir

 

 

هایائو میازاکی (به انگلیسی: Hayao Miyazaki) کارگردان اسطوره‌ای پویانمایی به سبک انیمه، که با انیمه سینمایی باد برمی‌خیزد (به انگلیسی: The Wind Rises) در سال ۲۰۱۳ اعلام بازنشستگی کرده بود، برای ساخت یک فیلم دیگر، به عرصه پویانمایی بازمی‌گردد. یک سال بعد از اعلام بازنشستگی این کارگردان بزرگ، با اوج گرفتن شایعاتی، در نهایت مشخص شد که علی‌رغم آنچه وی قبلاً بیان کرده، او قصد دارد برای ساخت یک فیلم دیگر، اقدام کند. به طوری که در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که در حال کار بر روی یک انیمیشن کوتاه ۱۰ دقیقه‌ای است که داستان آن حول محور یک کرم کوچک است. وی اخیراً در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که برای توسعه این فیلم کوتاه که ۲۰ سال است روی آن کار کرده، قصد دارد مجدداً به عرصه انیمه بازگردد و پرونده کارهای خود را با تبدیل این انیمه کوتاه به یک انیمه بلند سینمایی ببندد.

 

 

http://www.chizdownload.com/wp-content/uploads/2016/11/1479238646_minitoons.ir

 

 

به گفته میازاکی ساخت این انیمه ۵ سال طول می‌کشد. همچنین قرار است کار بر روی نسخه‎ی کوتاه این انیمه همچنان ادامه پیدا کند تا به طور انحصاری در موزه جیبلی واقع در توکیو ژاپن به نمایش درآید. شرکت انیمیشن‌سازی جیبلی (به انگلیسی: Studio Ghibli) در سال ۱۹۸۵ توسط میازاکی و همکار وی ایسائو تاکاهاتا (به انگلیسی: Isao Takahata) بنا نهاده شد. این شرکت هنوز به طور رسمی تصمیمی برای پیشبرد این پروژه نگرفته اما میازاکی از قبل، کار بر روی داستان این انیمه که نام آن “Kemushi No Boro” یا “Boro The Caterpillar” می‌باشد را آغاز کرده است.

 

 

http://www.chizdownload.com/wp-content/uploads/2016/11/1479238646_minitoons.ir

 

 

این کارگردان پرکار ژاپنی که در طول بیش از پنجاه سال فعالیت در زمینه انیمیشن، علاوه بر کارگردانی در سمت طراح، گرافیست، فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده آثار پویانمایی نیز فعالیت نموده، آثار ماندگار زیادی از خود به یادگار گذاشته که از جمله می‌توان به شهر اشباح (به انگلیسی: Spirited Away) اشاره کرد که در سال ۲۰۰۳ برنده جایزه اسکار بهترین پویانمایی سال شد. همچنین همسایه من توتورو (به انگلیسی: My Neighbor Totoro) ، شاهزاده مونونوکه (به انگلیسی: Princess Mononoke) ، قلعه متحرک هاول (به انگلیسی: Howl’s Moving Castle) ، از دیگر کارهای اوست.

 

 ▼▼ فروشــگاه ▼▼


پاسخ دهید