دانلود Nitro Nation Stories – بازی اتومبیلرانی اندروید

0

Nitro Nation Stories از جمله بازی های هیجان انگیزی در ژانر مسابقه ای و ماشین سواری مخصوص Android بوده که توسط Creative Mobile انتشار یافته است. وارد اولین پیست مسابقه شده و با ماشینی که در اختیار دارید، شانستان را برای به دست آوردن مقام اول امتحان کنید. اگر نتوانستید پیروز شوید، نباید نگران باشید. چرا که با بخش آموزشی روبرو هستید و امتیاز خاصی در بر نخواهد داشت.

دانلود Nitro Nation Stories - بازی اتومبیلرانی اندروید

بیش از ۳۰ نوع اتومبیل حرفه ای در بازی Nitro Nations Stories طراحی شده اند ولی در ابتدای کار فقط می توانید ارزان ترین مدل را برگزینید. پس از این که قادر به کسب پیروزی های متعدد در بخش داستانی شدید، اجزای خارجی و داخلی اتومبیلی را که در اختیار دارید، آپگرید کنید. با افزایش سطح و بهبود بخشیدن به کارایی های ماشینتان می توانید با سرعت بیشتری در پیست ها به نبرد بپردازید. البته این را هم نباید فراموش کرد که رقیبان نیز به مرور زمان بهتر از قبل خواهند شد.

آپدیت جدید v2.04.00 جایگزین شد.

این بازی از پنچ گیم ماد با عناوین Story Mode, Street Race, Underground, Division و Pro Street تشکیل شده است. با توجه به علاقیتان، یکی از این ماد ها را در Nitro Nations Stories انتخاب کرده و مهارتتان را در رانندگی افزایش دهید. سیستم شخصی سازی در این عنوان با جزئیات بالایی طراحی شده و برای هر یک از سی ماشین موجود، ده ها امکانات جدید قابل خرید هستند. پیست هایی که برای رقابت ها در نظر گرفته شده اند، از تنوع خاصی برخوردار می باشند و برخی از آن ها نیز از روی واقعیت می باشند. تمامی این ماشین های لایسنس شده اند و کاملا واقع گرایانه هستند. اگر بخواهیم از گرافیک بازی Nitro Nations Stories صحبت کنیم، می توانیم آن را در کنار مطرح ترین بازی های Racing قرار دهید. محیطی کاملا سه بعدی با گرافیک مناسب در انتظارتان می باشد.

تغییرات نسخه ۲.۰۴.۰۰:

  • ویژگی های جدید در بخش سفارشی سازی ماشین ها
  • حالت جدیدی به نام Online Mode
  • رفع اشکالات و کرش در بعضی از گوشی ها

حجم فایل : ۲۵.۱۴ و ۳۲۳.۸۶ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۴.۰ یا بالاتر

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

لینک گوگل پلی

محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

جستجوهای ورودی:

دانلود اولین نسخه nitro nation stories به همراه دیتا (۱)+

نوشته دانلود Nitro Nation Stories – بازی اتومبیلرانی اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید