نرم افزار آپلود ابری رایگان (برای اندروید) – Box 4.3.630 Android

0

چیز دانلود در دانلود نرم افزار :

دانلود نرم افزار  آپلود ابری رایگان (برای اندروید)
Box 4.3.630 Android

 

 

نرم افزار  آپلود ابری رایگان (برای اندروید) - Box 4.3.630 Android

 

 

در صورتی که در اماکن مختلف و یا با چندین شخص مشغول به کار هستید نیاز است تا فایل ها و اسناد پروژه های خود را در هر مکانی در دسترس داشته و بتوانید با افراد تیم خود به اشتراک بگذارید.

سرویس های فضای ابری به روشی محبوبی برای پشتیبان گیری از اطلاعات و اشتراک گذاری آنلاین فایل ها تبدیل شده و شاهد ارائه سرویس های رایگان متعددی می باشیم که از میان سرویس های محبوب فضای ابری می توان به Box اشاره کرد که هم اکنون برای کاربران موبایلی و اندرویدی نیز در دسترس قرار گرفته است.
 

Box یک سرویس فضای ابری رایگان می باشد که امکان ذخیره سازی تا ۱۰ گیگابایت از اطلاعات کاربران را در محیط امن و سریع فراهم می کند و در پلتفرم های مختلف دسکتاپ و موبایل در دسترس می باشد. با استفاده از برنامه باکس هرگونه فایل با هر فرمتی را بدون هزینه و تا حداکثر گنجایش ۱۰ گیگابایت در پلن رایگان و بیش از آن را در پلن های حرفه ای در محیطی امن ذخیره و پشتیبان گیری کنید.

این سرویس در پلتفرم های مختلف قابل کنترل می باشد و با آپلود یک فایل در یک دستگاه می توانید آن را در دستگاهی دیگر دانلود و یا مشاهده کرده و همچنین با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. نسخه اندرویدی این نرم افزار امکان دانلود اطلاعات را برای دسترسی آفلاین را فراهم کرده است و بدون پنهان سازی فایل های دریافت شده می توانید آن ها را در صورت نیاز و کمبود حجم به کارت مموری و یا دیگر حافظه های جانبی ارسال کنید.

اپلیکیشن فضای ابری Box به شما امکان مدیریت کامل فایل های درون فضای ابری و دسته بندی آن ها را می دهد و می توانید به جستجو میان فایل ها و دسته های خود بپردازید. اگر شما نیز با چالش کمبود فضا در گوشی اندرویدی خود دست و پنجه نرم میکنید این نرم افزار را پیشنهاد میکنیم.

 

 این مطلب موقتا غیر فعال است

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

پاسخ دهید