نرم افزار مترجم موبایل (برای اندروید) – Travel Interpreter 2.6.7 Android

0

چیز دانلود در دانلود نرم افزار :

دانلود نرم افزار مترجم موبایل (برای اندروید)

Travel Interpreter 2.6.7 Android

 

 

نرم افزار مترجم موبایل (برای اندروید) - Travel Interpreter 2.6.7 Android

 

 

در هر زبان، تعداد عبارات و کلمات پرکاربری وجود دارد که بیشتر از دیگر کلمات و عبارات به کار می روند و یادگیری این جملات می تواند روند یادگیری یک زبان خارجه را سرعت بخشد. در سفرهای خارج از کشور عبارات متعارفی مانند درخواست بلیط و یا پرسیدن آدرس به تعداد مکرر مورد استفاده قرار می گیرد و تسلط بر این عبارات می تواند به بهبود ارتباط شما با افراد بیگانه سرعت بخشد. با استفاده از نرم افزار Travel Interpreter می توانید به کتابخانه غنی از عبارات و جملات تصویری پرکاربرد زبان انگلیسی به صورت دسته بندی شده و با ترجمه فارسی آن دسترسی داشته باشید.

 

Travel Interpreter یک اپلیکیشن راهنما و دیکشنری تصویری از مجموعه عبارات ضروری در سفرهای خارجه می باشد که جملات پرکاربرد را با دسته بندی های موضوعی و به همراه نحوه تلفظ بومی در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این نرم‌ افزار مترجم متن اندروید می‌توانید عبارات انگلیسی موردنظر خود را به ۳۲ زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی ترجمه نمایید.

 

این نرم افزار بیش از ۲۲۰۰ عبارت متعارف را در موضوعات پرکاربرد روزانه مانند خرید، اداری، سرگرمی، فرودگاه، رستوران و… دسته بندی کرده و هر کدام از این عبارات به همراه صوت و تصویر برای فهم بهتر کلمات تعبیه شده‌اند. شما می توانید موضوعات موردنظر خود را در میان بانک اطلاعاتی این نرم افزار دیکشنری اندروید به دو زبان مبدا و مقصد جستجو کرده و کلمات مرتبط با جستجو را به صورت آنی مشاهده نمایید.

 

 

در صورتی که از تعداد عبارات مشخصی، بیش از دیگر جملات استفاده می‌کنید می توانید با افزودن آنها به بخش موردعلاقه ها، دسترسی خود را به این عبارات آسان‌تر کرده و برای یادگیری سریع تر، کلمات آنها را در قالب فلش کارت مرور کنید. این نرم افزار ترجمه متن اندروید به شما امکان دانلود بسته های زبان مقصد و دسترسی آفلاین به آنها را می دهد. اگر از آن دسته از افرادی هستید که خوش سفر هستید، این اپلیکیشن را از دست ندهید.

نرم افزار مترجم موبایل (برای اندروید) - Travel Interpreter 2.6.7 Android

 

نرم افزار مترجم موبایل (برای اندروید) - Travel Interpreter 2.6.7 Android

 

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزار Travel Interpreter:

– ثبت فعالیت های بدنی روزانه بطور خودکار
– نمایش وضعیت پیشرفت تناسب اندام بر اساس هدف از قبل تعیین شده
– دارای سیستم اطلاع رسانی توصیه های مفید به فرد
– سازگاری کامل با گجت های پوشیدنی


مهم ترین تغییرات نسخه ۲٫۶٫۷ :

– شمارش خودکار ضربان قلب
– پشتیبانی از ساعت های هوشمند انواع برند های مختلف

– بهبود عملکرد کلی نرم افزار

– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار

 

 

 

 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

پاسخ دهید