نرم افزار مترجم کدهای باینری (برای اندروید) – Binary Translator 2.9.8 Android

0

چیز دانلود در دانلود نرم افزار :

دانلود نرم افزار مترجم کدهای باینری (برای اندروید)

Binary Translator 2.9.8 Android

 

 

نرم افزار مترجم کدهای باینری (برای اندروید) - Binary Translator 2.9.8 Android

 

 

همانطور که می دانید کامپیوترها تنها قابلیت درک کلید های روشن و خاموش صفر و یک را دارند. دستگاه های محاسباتی دیجیتال برای درک اطلاعات ورودی، کاربر آنها را به کدهای باینری صفر و یک تبدیل می کنند و با پردازش نهایی در نهایت از کد پردازش شده باینری به زبان قابل فهم برای انسان تبدیل می شود.

بسیاری از اطلاعات دستگاه های دیجیتال به صورت باینری می باشد و در صورتی که می خواهید از معنی قابل فهم آن مطلع شوید ابتدا نیاز است تا آن را به زبان انگلیسی ترجمه کنید. با استفاده از نرم افزار Binary Translator می توانید هر گونه کد باینری را به صورت نوشتاری دریافت و یا متون انگلیسی را به کد باینری تبدیل کنید.

 

Binary Translator یک ابزار کاربردی برای ترجمه و تبدیل کدهای باینری به زبان انگلیسی و بالعکس می باشد که امکان پردازش این کدها را در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر کرده است. با استفاده از نرم افزار مترجم کد باینری برای اندروید می توانید هر گونه کدی را که معنی آن را درک نمی کنید به زبان انگلیسی ترجمه کنید.

این نرم افزار امکان تبدیل را در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر کرده است و کنترل کاملی بر روی نتیجه خروجی به شما می دهد به  طوری که می توانید داده های تبدیل شده را به راحتی با دیگران از طریق نرم افزارهای پیام رسان به اشتراک گزاشته و یا درون یک نرم افزار اندرویدی دیگر وارد کنید.

تبدیل کدهای باینری یک روش مناسب برای انتقال اطلاعات محرمانه می باشد که می توان از اطلاع یافتن افراد ناشناس از پیام های ارسال شده جلوگیری کنید. چرا که شما متون و واژه ها را به کمک این نرم افزار میتوانید به کدهای صفر و یک تبدیل کنید و با امنیت بسیار بالا اطلاعات محرمانه خود را به دیگران ارسال کنید.

نرم افزار مترجم کدهای باینری (برای اندروید) - Binary Translator 2.9.8 Android

 

نرم افزار مترجم کدهای باینری (برای اندروید) - Binary Translator 2.9.8 Android

 

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزار Binary Translator:
– امکان ارسال پیامهای خصوصی و محرمانه به دیگران
– دارای موتور تبدیلگر قدرتمند و هوشمند
– دارای ویرایشگر قدرتمند کلمات
– اشترام گذاری متون در شبکه های اجتماعی
– رابط کاربری ساده

مهم ترین تغییرات نسخه ۲٫۹٫۸ :
– بهبود عملکرد کلی نرم افزار
– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار


 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

پاسخ دهید