نرم افزار مترجم گوگل (برای اندروید) – Google Translate 5.12.0.RC05.167195139 Android

0

چیز دانلود در دانلود نرم افزار :

دانلود نرم افزار مترجم گوگل (برای اندروید)

Google Translate 5.12.0.RC05.167195139 Android

 

 

نرم افزار مترجم گوگل (برای اندروید) - Google Translate 5.12.0.RC05.167195139 Android

 

 

امروزه نیاز کاربران به درک زبان های دیگر با نزدیک شدن مرزهای ارتباطی ضروری شده است. برای هر کاربر اینترنتی، درک اطلاعات به یک زبان دیگر ضروری می باشد. دیکشنری ها روش مناسبی برای ترجمه کلمات سخت می باشند اما در بیشتر مواقع کاربر در درک یک جمله و یا متن بلند مشکل دارد و در اینصورت لغت نامه های تک کلمه نمی تواند راهکار مناسبی باشد.

خدمات ترجمه ای نیز متون دریافت شده را در زمان طولانی و با هزینه بالا ترجمه می کنند. اما امروز قرار است به معرفی نرم افزار Google Translate بپردازیم که با استفاده از آن می توانید متون طولانی را از هر زبانی به زبان دیگر به صورت رایگان ترجمه نمایید.

 

گوگل ترنسلیت از سرویس های محبوب گوگل می باشد که اینبار نسخه اندرویدی آن نیز در دسترس قرار گرفته و با استفاده از آن کاربران می توانند نوشته های خود را با سرعت ایده آلی ترجمه نمایند. با استفاده از نرم افزار مترجم آنلاین گوگل ترنسلیت می توانید اطلاعات خود را به بیش از ۷۰ زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی به دیگر زبان ها و بلعکس ترجمه نمایید.

این نرم افزار علاوه بر امکان خواندن متون می تواند نوشته های بر روی تصاویر را نیز شناسایی و با اینکار تابلوهای به زبان بیگانه را ترجمه نموده و یا با ضبط صدای دریافتی آن ها را به متن تبدیل و ترجمه کند. نرم افزار مترجم گوگل به شما این امکان را می دهد تا برای کاهش هزینه های اینترنتی پایگاه داده های زبان های این نرم افزار را دانلود کرده تا کار ترجمه را به صورت آفلاین و بدون نیاز به ارتباط اینترنتی انجام دهید.

نرم افزار مترجم گوگل (برای اندروید) - Google Translate 5.12.0.RC05.167195139 Android

 

نرم افزار مترجم گوگل (برای اندروید) - Google Translate 5.12.0.RC05.167195139 Android

 

نرم افزار مترجم گوگل (برای اندروید) - Google Translate 5.12.0.RC05.167195139 Android

 

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزار Google Translate:
– امکان ترجمه کلیه زبان های مرسوم دنیا

– امکان ترجمه دو طرفه از بین ۱۰۳ زبان دنیا

– امکان ترجمه آفلاین ۵۳ زبان دنیا

– قابلیت ترجمه کردن متون صوتی (برای ۳۲ زبان دنیا)

– پشتیبانی از زبان‌های: آفریقاییایی، آلبانیایی، آمریزی، عربی، ارمنی، آذربایجانی، باسک، بلاروس، بنگالی، بوسنی، بلغاری، کاتالان، چوبهو، چیچوا، چینی (ساده شده)، چینی (سنتی)، کورسی، کرواتی، چکی، دانمارکی، هلندی، انگلیسی، اسپرانتو، استونی، فیلیپینی، فنلاندی، فرانسوی، فریزی، گالیسی، گرجی، آلمانی، یونانی، گجراتی، کریول هائیتی، هاوسا، هاوائی، عبری، هندی، هیونگ، مجارستانی، ایسلندی، ایگبو، اندونزیایی، ایرلندی، ایتالیایی، ژاپنی، جاوانی ، کانادایی، قزاق، خمر، کره ای، کردی (قرمانجی)، قرقیزستان، لائوس، لاتین، لاتویایی، لیتوانیایی، لوگزامبورگی، مقدونی، ماداگاسمی، مالایی، مالایی، مالتی، موری، ماراتی، مغولی، میانمار (برمه)، نپالی، نروژی ، پشتو، فارسی، لهستانی، پرتغالی، پنجابی، رومانیایی، روسی، ساموئل، اسکاتلندی، صربی، سستو، شونا، سندی، سینالا، اسلواکی، اسلوونیایی، سومالی، اسپانیایی، ساندانی، سواحیلی، سوئدی، تاجیک، تامیل، تلوگو، تایلندی، ترکی، اوکراینی، اردو، ازبک، ویتنامی، ولز، خوشنوس، ییدیش، یوروبا، زولو

– قابلیت ترجمه کردن متون با عکس گرفتن با استفاده از دوربین گوشی یا اسکرین شات
– قابلیت ترجمه صحبت های کاربر بدون نیاز به تایپ
– قابلیت ترجمه انلاین از روی عکس
– ذخیره ترجمه های شما جهت دسترسی های بعدی
– رابط کاربری ساده

مهم ترین تغییرات نسخه ۵٫۱۲٫۰٫RC05.167195139 :
– اضافه شدن قابلیت ترجمه آفلاین و ترجمه فوری از طریق دوربین گوشی برای زبان‌های بیشتر
– بهبود عملکرد کلی نرم افزار
– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار


 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

پاسخ دهید