نرم افزار ویجت تقویم حرفه ای موبایل (برای اندروید) – Calendar Widget Month Agenda 1.18 Android

0

چیز دانلود در دانلود نرم افزار :

دانلود نرم افزار ویجت تقویم حرفه ای موبایل (برای اندروید)

Calendar Widget Month Agenda 1.18 Android

 

 

نرم افزار ویجت تقویم حرفه ای موبایل (برای اندروید) - Calendar Widget Month Agenda 1.18 Android

 

 

رویدادهای مختلفی در طول روز، هفته و ماه رخ می دهد که نیاز است پیش از وقوع برای آنها آماده شده و در زمان رخداد در دسترس باشیم. اگر مجبورید که جشن تولد افراد مختلف خانواده را همواره به خاطر داشته باشید و یا مجموعه ای از امتحان، کنفرانس، بازدید و هم امر مهمی دیگری را در طی روزهای آتی در برنامه خود دارید، Calendar Widget Month+Agenda را پیشنهاد میکنیم.

با استفاده از این ویجت تقویم حرفه ای می توانید همواره رویدادهای مختلف را به خود یاددآوری کرده و برای آن ها آماده شوید. Calendar Widget Month+Agenda یک اپلیکیشن تقویم و مدیریت امور روزانه اندرویدی می باشد که به شما امکان برنامه ریزی بازهای زمانی مختلف و امکان نمایش آنها را در قالب ویجت های متنوع می دهد.
 

با استفاده از نرم افزار ویجت تقویم ماهانه به همراه دستور کاری می توانید هر گونه ملاقات، رویداد و فعالیت در شرف وقوع را به راحتی با اطلاعات کامل درون تلفن خود ثبت نموده و با استفاده از روش های یاددآوری مختلف پیش از رخداد یک اتفاق از آن مطلع شوید.

ویژگی اصلی این نرم افزار که آن را از دیگر ابزارهای تقویم موبایلی متمایز کرده است بهره بردن از ویجت های فراوان و متنوع برای نمایش برنامه ریزی ماهانه در صفحه اصلی اندروید می باشد که این ویجت ها بسیار هوشمند و جذاب طراحی شده اند.

با استفاده از ابزارک های این برنامه می توانید فعالیت های برنامه ریزی شده ماهانه خود را در یک نگاه درون صفحه دراور مشاهده نمایید و از فعالیت های روزهای آتی با خبر شوید. ویجت های مختلفی درون نرم افزار قرار گرفته که از طراحی های متنوعی از جمله ویجت تقویم گوشی های HTC بهره می برد.

 

علاوه بر این می توانید با وارد کردن خود از درون نرم افزار یا همگام سازی از طریق دیگر تقویم ها از جمله تقویم گوگل، فهرست امور انجام نشده را به صورت دستورکار نمایش داده و با تمرکز بر روی امور ضروری میزان بهره وری خود را افزایش دهید.

نرم افزار ویجت تقویم حرفه ای موبایل (برای اندروید) - Calendar Widget Month Agenda 1.18 Android

 

نرم افزار ویجت تقویم حرفه ای موبایل (برای اندروید) - Calendar Widget Month Agenda 1.18 Android

 

 

نکات مهم روت کردن گوشی با نرم افزار Calendar Widget:
– سینک شده با تقویم گوگل
– امکان ثبت یادداشت، خاطره و رویدادها
– قابلیت برنامه ریزی و یادآوری کارهای روزمره
– بسیار هوشمند
– طراحی منحصر بفرد و جذاب

مهم ترین تغییرات نسخه ۱٫۱۸ :
– اضافه شدن امکان برنامه ریزی تا ۳۰ روز آینده
– بهبود عملکرد کلی نرم افزار
– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار


 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

پاسخ دهید