چگونه بفهمیم فردی پیام های واتس اپ را خوانده است؟

0

چگونه بفهمیم فردی پیام های واتس اپ را خوانده است؟

 

 

چگونه بفهمیم فردی پیام های واتس اپ را خوانده است؟

 

 

زمانی که به یک نفر در واتس اپ پیام میدهید در کنار متن شما یک تیک میاید که در صورتی که پیام به فرد برسد و آن را مطالعه کند میتوانید از این مسئله با خبر شوید. اما شاید فرد مقابل این قابلیت را بسته باشد.

 

در این مطلب خواهیم دانست که چگونه بفهمیم فردی پیام های واتس اپ را خوانده است؟

 

برای اینکه مطمئن شوید مخاطب موردنظرتان پیام شما را خوانده است یا خیر تمام چیزی که بدان نیاز دارید ضبط یک پیام صوتی میباشد. اگر مخاطب شما، پیام صوتی را پخش کند سریعا علامت دو تیک آبی رنگ را بر روی پیام خود مشاهده میکنید و این به معنی خوانده شدن پیام های پیشین شما هم است. این ترفند بر روی تمام نسخه های واتس اپ برای اندروید، آی او اس، ویندوز فون و سایر دستگاه ها کار میکند و باید امیدوار بود که واتس اپ تصمیم به رفع آن نگیرد.


لازم به ذکر است که غیر فعال بودن اطلاعیه خوانده شدن پیام ها در گروه ها کار نمیکند. بنابراین نیازی نیست که در گروه ها نیز پیام صوتی بفرستید تا از خوانده شدن پیام خود مطمئن شوید بلکه اینگونه پیام ها بصورت پیش فرض بعد از یکبار خوانده شدن با تیک آبی رنگ مشخص میشوند.


همچنین این ترفند ممکن است قابلیت غیر فعالسازی خوانده شدن پیام ها را بی معنی کند و حریم خصوصی خاصی برای کاربرانی که مورد هدف آن قرار میگیرند قائل نشود. اما از طرف دیگر باعث میشود که بفهمید آیا دوستانتان برای شما و پیام هایتان اهمیتی قائل هستند یا اینکه آنها را نادیده میگیرند. امیدوارم که از این ترفند جالب نهایت استفاده و لذت را برده باشید.

 

 

سایر مقالات مربوط به واتس اپ

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

پاسخ دهید